Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Teherautó csúszott a sínekre tegnap este Győrben a Fehérvári úti vasúti átjáróban. A sofőr a fénysorompó vezérlő dobozának hajtott neki, majd a síneken állt meg. A sérült teherautót a katasztrófavédelem munkatársai vontatták le a vasúti pályáról, ahol a forgalom a balesetet követő egy órán belül újból megindult. A tehergépkocsi 42 éves vezetője a baleseti helyszínelőknek elmondta, a nap folyamán nagyobb mennyiségű alkoholt fogyasztott. A Győri Rendőrkapitányság szakértő bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit és azt, hogy történt-e vasúti közlekedés-biztonság elleni bűncselekmény.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






