Felújítják Tatabányán a Hadsereg úton a járdát. A Polgármesteri Hivatal közleménye szerint 450 méter hosszúságban kezdődött meg a munka a mai napon. Ha elkészülnek vele, a környék csapadék-víz elvezetési problémáját is megoldják ezzel. Kedden a Sárberki lakótelepen az orvosi rendelő közelében is útfelújítási munkák kezdődnek a városban, itt mintegy negyed km-en dolgoznak majd az útépítők. A kivitelezés várhatóan két hétig tart majd, ez alatt forgalomkorlátozásra és fél pályás útlezárásra kell számítaniuk az erre közlekedőknek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






