A járműipar versenyképességéről, az üzemanyag-fejlesztés újabb eredményeiről és a károsanyag-kibocsátás környezeti hatásairól tartottak tudományos konferenciát Budapesten. A Mobilitás és környezet című program a győri Széchenyi István Egyetem és a veszprémi Pannon Egyetem közös projektjének része volt, a kutatásokba azonban a Magyar Tudományos Akadémia is bekapcsolódott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált. A július 3-ától 5-éig tartó esemény sikerét jól...






