Két napos járműipari konferenciát rendeznek mától Győrben, amelynek a célja elsősorban a beszállítói hálózatokkal kapcsolatos problémákat, illetve eredményeket vitatják meg a résztvevők. Két fő területre fektették a hangsúlyt a szervezők, az egyik hogy ezeket a kapcsolatrendszereket a KKV-k oldaláról értékeljék másrészt pedig hogy a felek az innovációs folyamatokban is együttműködjenek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






