A program fontosságát jelzi, hogy Magyarország két legnagyobb – egyaránt a járműipar területén tevékenykedő – vállalata, az Audi Hungaria és a MOL is képviselteti magát a rendezvényen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nyolcadszor rendezte meg az Audi Szakszervezet a nyári focitornát
Nyolcadszor rendezte meg az Audi Hungaria szakszervezete a nyári focitornáját. A csapatok ezúttal is teljes szerelést és labdát, a kapusok kesztyűt kaptak. A tornán...






