A megépülő téti járóbeteg-szakellátó központban az orvosi ellátás mellett, egészségügyi és tanácsadói szolgáltatások is működnek majd. Az épület a legmodernebb gyógyászati és informatikai eszközökkel lesz felszerelve. A beruházás célja a kistérségben élők életfeltételeinek és életminőségének javítása. Közel 1500 négyzetméteres intézmény a környező 19 település, közel 20 ezer lakosát szolgálja 2011 tavaszától.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






