Már jócskán 10.000 fölé emelkedett a koronavírus fertőzöttek száma Győr-Moson-Sopron megyében. A mintegy 1800 főt számláló Győrladaméron, a statisztikák alapján jól védekeznek. Pappné Kett Adrienn, a település polgármestere azonban továbbra is elővigyázatos, például az Adventi gyertyagyújtás is elmarad, valamint a szabályok betartására biztatja a lakókat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...





