Kavalecz Imre tájékoztatása szerint a Keleti pályaudvar és Kőbánya felső között az egyik vágányban több száz méter hosszan, illetve a Keletiben több váltónál ágyazatot cserélnek. Ezzel párhuzamosan vágánykarbantartásra, váltócserékre, illetve peronfelújításra is sor kerül. Emiatt szombaton és vasárnap a szombathelyi és a soproni InterCity vonatok a Keleti helyett a Déli pályaudvarról indulnak és oda érkeznek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Szombattól hétfőig felújítás miatt jelentősen változik a Keleti, illetve a Nyugati pályaudvarra érkező, vagy onnan induló vonatok menetrendje – közölte a Mávinform szombaton.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






