Hatalmas sikert aratott Tatabányán a Scitec Strongest Team versenysorozat negyedik állomása. A lengyel páros ezúttal is verhetetlennek bizonyult, a helyiek kedvence, Nagy Ákos viszont nemcsak versenyszámot nyert, hanem Hrozik Gáborral párban a második helyen végeztek, így Magyarország csapata is ott lesz a madridi nyolcas döntőben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






