Győrben lép fel október 24-én a Lord Of The Dance. Michael Flatley együttese azzal a produkcióval érkezik a városba, amelyet már több mint 120 millió néző látott világszerte. Az előadást csaknem 20 éve, 1996-ban mutatták be először, tavaly azonban teljesen felújították: a lélegzetelállító tánc mellett korszerű fény és hangtechnika gondoskodik a felhőtlen szórakozásról.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






