Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Immár kilencedik alkalommal szervez jótékonysági kerékpártúrát a Napra-forgó Közalapítvány, pénteken(szept.30). A komoly hagyományokkal bíró rendezvény úti célja ebben az évben is a táplánypusztai Dr. Piróth Endre Szociális Központ lesz, ahol a lakók – hagyományosan – műsorral és szerény vendéglátással fogadják a kerekeseket. A biciklisek pénteken reggel 9.00 óráig gyülekeznek Győrben, a Megyeháza előtti téren. A jótékonysági túra célja, hogy felhívja a figyelmet a fogyatékkal élőkre, mondta el rádiónknak a Napraforgó Közalapítvány kuratóriumi elnöke, Harcsás Judit:
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






