110.000 forintos jutalmat kaptak az önkormányzattól a győri szociális dolgozók a koronavírus járvány idején mutatott helytállásukért. Dr. Dézsi Csaba András polgármester úgy fogalmazott, Győrben nagyon jól működött mindez, sikerült biztonságosan megszervezni az ellátást, sehol sem szabadult el a járvány. A jutalmat az Egyesített Egészségügyi és Szociális Intézmény 230, míg a Hajléktalanokat Segítő Szolgálat 41 munkatársa és igazgatója kapja meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...





