A Kábítószer-ellenes Világnap fő célközönsége a tizenéves fiatalok és szüleik. A programokra június 26-án kerül sor az Árkád Győrben, ahol 2 nagy paravánt – Üzenőfalat állítanak fel, amelyen üzeneteket helyezhetnek el a két célcsoport tagjai.
A Magyar Ifjúsági Vöröskereszt Győr Városi és Területi Szervezetének egyenruhás aktivistái szólítják meg a járókelőket és invitálják a paravánhoz, hogy post it cédulákon üzenjenek egymásnak és az üzenetet helyezzék el az Üzenőfalon, ahol diákok által készített drogellenes plakátokat is kiállítják. A fiatalok mentálhigiénés füzetet, a szülők pedig a KEF szülőknek szóló kiadványt kapják meg ajándékba.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az első és második díjat is elhozták a győri művésztanulók (VIDEÓ)
Második helyet és fődíjat szereztek a Széchenyi István Egyetem képzőművészeti iskolájának tanulói az Országos Diákfilm Fesztiválon 43 pályázó között. A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működő...






