A 29 éves fiatalember a rendőröknek beismerte, hogy a kábítószergyanús anyagot előző este speedként vásárolta alkalmi ismerősétől és abból a járművezetés előtt fogyasztott. Az egyenruhások az autót is átvizsgálták és a kesztyűtartóban egy háromtagú ólmosbotot találtak, amely a közboztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül. A tárgy az autó tulajdonosáé volt, aki a járműben utasként foglalt helyet. A járőrök előkerült ólmosbotot elvették, a port lefoglalták és a kábítószer fogyasztó fiatalembert további mintavételre előállították. Győri Rendőrkapitányság, a férfi ellen, kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. A tárgy tulajdonosa ellen a rendőrség szabálysértési feljelentést tett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...






