Kanadai játékosok játszanak a Győri ETO FC-ben. Mindkét fiatal az U19-es csapatot erősíti. A klubnak korábban nem volt még légiósa az észak-amerikai országból, viszont az első két külföldi 25 évvel ezelőtt az Egyesült Államokból érkezett a labdarúgókhoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






