Összesen 5 millió forint kártérítést szeretne kapni egy család a KLIK-től, a Győr-Moson-Sopron megyei Gyógypedagógiái Szakszolgálattól és a rábacsécsényi általános iskolától, mivel állításuk szerint autista gyermekük éveken át nem kapott állapotának megfelelő ellátást. A család az Egyenlő Bánáshód Hivatalt is megkereste. Határozatuk szerint a gyermek valóban nem kapta meg az őt megillető bánásmódot az intézményektől. Az ügyet első fokon a Győri Járásbíróság tárgyalta.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...






