A Békéscsaba együttesét fogadta szerdán a Győri Audi ETO KC. A montenegrói Buducnost Podgorica elleni győztes találkozó után a hazai csapat egy pillanatig sem engedte ki a kezéből a mérkőzést. Remek védekezésének és gyors támadásainak köszönhetően az első félidőben 22-14-re vezetett, végül nagyon magabiztos, 17 gólos sikerrel gyűjtötte be az újabb pontokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...





