Kegyeleti megemlékezést tartanak ma a HAT-AGRO UNI Győr női kosárlabdacsapatának klubigazgatója, Tapodi Péter és Fűzy Ákos vezetőedző emlékére a győri Széchenyi István Egyetemen. Az intézmény Sportegyesületének vezetői, munkatársai, hallgatói hétfőn 10 órától 16 óráig emlékeznek meg a győri, az egyetemi kosárlabdasport hétvégén elhunyt jeles személyiségeiről. A helyszín az Új Tudástér aulája lesz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






