Kékbe öltözött a Széchenyi tér Győrben. Az autizmus világnapján több mint háromezer kék, kötött és horgolt négyzettel borították be a padokat és az oszlopokat. A szervezők így hívták fel a figyelmet arra, hogy az autistáknak elfogadásra és törődésre van szükségük.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






