Aznap este egy újvárosi lakásban két férfi vitatkozni kezdett. A veszekedés odáig fajult, hogy a 41 éves férfi késsel az arcán és a nyakán több alkalommal megsebezte vitapartnerét. A vérző férfi ekkor elhagyta a lakást és segítséget kért a közeli italmérőben. A győri férfit a járőrök még az éjszaka folyamán a Győri Rendőrkapitányságra előállították, ellene súlyos testi sértés bűntette kísérletének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






