Nyílt edzést tartott a Győri AUDI ETO KC. A minden fronton címvédő csapat jó hangulatban készül a következő szezonra. A célok között szerepel a bajnokok ligája, a magyar bajnokság és a magyar kupa győzelem is. A csapat Horvátországba és Franciaországba is elutazik edzőtáborba, ahol komoly ellenfelek ellen játszhatnak. Danyi Gábor azt mondja, a legfontosabb cél idén hogy magukhoz képest előrébb tudjanak lépni játékban és új elemeket tudjanak megvalósítani a mérkőzéseken.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






