A főváros kivételével hétfőtől kinyithatnak az éttermek teraszai. Dr. Dézsi Csaba András Győr polgármestere csütörtökön jelentette be, hogy a győri vendéglátóhelyeket szigorú szabályok betartása mellett már a hosszú hétvén fel lehet keresni, az általunk megkérdezett vendéglőben azonban május 4-ig csak az elvitel és a házhoz szállítás működik. A tulajdonos azt mondja, inkább megvárják a kormányrendeletben megadott időpontot, addig pedig mindent előkészítenek, hogy vendégeik biztonságban érezzék magukat náluk.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2025.11.20.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Hamarosan energiatárolók kiépítésére pályázhatnak a győri és Győr környéki vállalkozások is.
Nem lesz drágább a karácsonyi hal.
A Pálffyak történetéről...





