Két ingyenes szabadtéri koncerttel hivatalosan is elkezdődött a három hónapig tartó nyári programsorozat Győrben. Szombaton a Kowalsky meg a Vega, pénteken pedig a Magna Cum Laude csapott a húrok közzé. A népszerű előadók legnagyobb slágereire tízezrek tomboltak a Dunakapu téren.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






