Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Kétmilliárd forintból hajthat végre kutatási infrastruktúra-fejlesztést a Nyugat Magyarországi Egyetem. Az Európai Unió társfinanszírozásával 2010-ben indult el a program, amely az intézmény fejlesztése mellett összekapcsolja a Dunántúl négy nagyvárosában, Sopronban,Mosonmagyaróváron,Székesfehérváron és Szombathelyen folyó tudományos tevékenységeket. A kutatások az erdőgazdálkodás, az agrárium, az iparosodás és az urbanizáció természeti környezetünkre gyakorolt hatásainak vizsgálatára koncentráltak, és várhatóan hosszútávon hozzájárul a nyugat-dunántúli régió gazdasági és társadalmi fejlődéséhez. A projekt eredményeit március 26-27-én Sopronban, nemzetközi tudományos konferencián mutatják be.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






