Kettős győzelemmel jutott a Magyar Kupa negyeddöntőjébe a bajnoki listavezető Győri ETO FC, mivel a hazai pályán elért 4-0 után a keddi visszavágón, Pakson is nyerni tudott, 3-2 re. A siker értékét növeli, hogy az ETO a 22. perctől emberhátrányban játszott.
(MTI)
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






