Kettős győzelem a Brno ellen

Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Két felkészülési mérkőzést is játszott a cseh Brno ellen az UNI Győr – Mély Út. Mindkét találkozón hazai siker született.

Az első meccsre tartalékosan állt fel az UNI Győr hiszen Raksányi továbbra is műtét után lábadozik, betegség miatt pedig Dombai, Révész, Dúl, Varga Zs. és Kéita sem tudott játszani. Ráadásul a mérkőzésen Baffy Fanni is könyöksérülést szenvedett. A vége azonban így is 69-50 lett a hazaiaknak.

UNI Győr MÉLY-ÚT–KP Brno 69–50 (19–19, 13–13, 26–6, 11–12)

UNI Győr: Ygueravide 11/3, Baffy, Czank 4, Hruscaková 14/3, Barnai 9. Cs.: DeVaughn 6, Papp 9/6, Török Á. 12/6, Mansaré 4. Edző: Milos Pavlovic.

A második – zártkapus – mérkőzésen még nagyobb volt a különbség. Több játékos felgyógyult, így tudták vállalni a játékot. Az igazán nagy különbség ezúttal is a harmadik negyedben alakult ki, akkor 16 ponttal lépett meg az UNI Győr, így 81-59-re győztek a szintén az Európa-kupában induló csehek ellen.

UNI Győr MÉLY-ÚT-KP Brno 81-58 (25-20, 14-15, 26-10, 16-13)

UNI Győr: Ygueravide 6, Kéita 3/3, Török Á. 15/9, Huscaková 9, DeVaughn 6. Cs.: Dombai 11/9, Papp K. 10/6, Czank 9/3, Mansaré 2, Barnai 8, Révész 2. Edző: Milos Pavlovic.