Kivételesnek értékelte a Győr-Moson-Sopron megyei rendőrök munkáját Papp Károly, országos rendőr-főkapitány. A tavalyi év eredményeiről Csizmadia Gábor, Győr-Moson-Sopron megye rendőr-főkapitánya számolt a sajtó képviselőnek. Elmondta: az elmúlt 17 évre visszamenőleg minden emberölés elkövetőjét sikerült kézre keríteni. Kevesebb baleset végződött halállal, súlyos sérültből viszont több volt 2016-ban, mint egy évvel korábban.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






