Csütörtök este megkezdi az Euroliga szereplését a CMB Cargo-Uni Győr női kosárlabda csapata. A bajnokság tavalyi ezüstérmese másodszor szerepel a kontinens legrangosabb seregszemléjén, ahol hét kiváló ellenfél ellen mutathatja meg tudását. A reális célkitűzés az lehet, ha a csapat legalább egy meccset nyer, hiszen más feltételek mellett készülhetnek a külföldi csapatok, mint a magyarok – hangzott el a sajtótájékoztatón
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






