Kicsúcsosodott a hulladékprobléma Győrben. Dr. Dézsi Csaba András elmondta, jelentősen megnőtt a hulladék mennyisége a városban, ugyanis a járvány kitörése óta nagyobb a fogyasztás a háztartásokban. A polgármester elmondta, mindent megtesznek annak érdekében, hogy tisztább legyen Győr városa.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...





