Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Egy családi házat fosztottak ki az elmúlt napokban Győrben. Az ismeretlen tettesek a ház nyitott garázsába mentek be éjszaka. Mivel az ott lévő két BMW sem volt lezárva, az egyikből ötvenezer forintot, a másikból a lakáskulcsokat vették ki. Könnyedén bejutottak a házba és 2 fényképezőgépet vittek el, százötvenezer forint értékben. Szintén óvatlansága miatt loptak meg egy beledi lakost. A bejelentő kocsiját Beleden egy utca sarkán állította le. Ismerősénél csupán negyed órát időzött, amíg ismeretlenek az autó oldalsó szélvédőjét betörték és a hátsó ülésen hagyott háromszázezer forint értékű laptopot elvitték. Az egyik győri nagyáruháznál pedig egy asszony lett figyelmetlensége áldozata, miközben a bevásárlókocsiból autójába pakolt, a nyitott csomagtartóból kivették kézitáskáját. Értékei, lakáskulcsa mellett benne volt az autó indítókulcsa is.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






