Kezdőlap GYŐR Győr - Közélet

Kiosztották a jó tanuló jó sportoló elismeréseket

Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Zsuzsanna legutóbbi tanulmányi eredménye 4,48 volt, sportága a triatlon, a Győri Vizisport Egyesületben sportol, edzője Liszkai Zsuzsanna. A közelmúltban a Középtávú Magyar Egyetemi-Főiskolai Bajnokságon (MEFOB) első, az Olimpiai távú Országos Bajnokságon és a Középtávú Országos Bajnokságon második helyezett volt. Zsuzsannának az oktatási miniszter 2009-ben már adományozta ezt az elismerést, s most 2010-ben újra a díj kitüntetettje lett. A győri Kazinczy Gimnáziumban érettségizett hallgató az elmúlt tanév eredményei alapján első helyen végzett a győri egyetem sikeres sportolói és eredményes tanulmányi munkát felmutató hallgatóinak a versenyében is.

Az ezévi díjat öt korcsoportban 155 általános- vagy középiskolás, felsőoktatásban tanuló vehette át. Az egyetemi hallgatók közül ezévben tizenöten kapták a Magyar Köztársaság elismerését kifejező, pályázat útján elnyerhető, oklevéllel és emlékplakettel járó díjat.