KEM Tehetségggondozó és Léleksegítő Alapítvány szervezésében: Szeptember 14-én, szombaton 6 órától Kirándulás Ópusztaszerre Indulás 6 órakor az Árpád Szállóval szembeni buszmegállóból, várható hazaérkezés 21 óra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Indul a melegködös szúnyoggyérítés Győrben
A biológiai beavatkozásokat követően, illetve azokkal párhuzamosan a Győr-Szol Zrt. megbízásából megkezdődik a földi kémiai szúnyoggyérítés is Győrben. Az elmúlt időszakban a meleg időjárásnak köszönhetően...






