Esélyt sem adott az újonc Vasas csapatának a Győri Audi ETO KC a női kézilabda NBI-ben. A korábban a csapat betegsége miatt elmaradt találkozón fölényes, 25 gólos győzelmet aratott a zöld-fehér együttes.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






