Három éven belül harmadszor vezényli Kocsis Zoltán a Győri Filharmonikus Zenekart. A hétvégi koncert különlegessége, hogy az együttes művészeti vezetője Berkes Kálmán az egyik darabban ezúttal klarinét tudását csillogtathatja majd meg, fagotton pedig Szalai Edina játszik szólót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mától országos tűzgyújtási tilalom lép életbe
A hosszan tartó szárazság és az országot sújtó rendkívüli hőség miatt csütörtöktől Magyarország teljes területén tűzgyújtási tilalom lép életbe. A döntést a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági...






