Kolbásztöltésre hívta az Első Győri Lions Club a Győri Filharmonikus Zenekar tagjait. Így köszönték meg a közös munkát és a több éve tartó együttműködést. Berkes Kálmán, a társulat művészeti vezetője Híradónknak elmondta, a program jó alkalom volt a csapatépítésre is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált. A július 3-ától 5-éig tartó esemény sikerét jól...






