A munkálatokról Szabóné Vörös Ágnes, a Népjóléti Osztály vezetője beszélt rádiónknak. Az ütemtervnek megfelelően haladt az épület korszerűsítése, ennek megfelelően november közepén megtörtént a műszaki átadás. Jelenleg a használatba vételi engedély jogerőssé válására várnak, ezután adhatnak be kérelmet a működési engedélyre a Szociális és Gyámhivatalhoz. Ezen a telephelyen fog működni a népkonyha, 70 adaggal, illetve a nappali melegedő és a téli krízis ellátás 60-60 fővel. Az épületet várhatóan január első hetében tudják birtokba venni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






