Ajándékkoncerttel jutalmazta a művészeti iskolák legtehetségesebb tanulóit a Győri Tankerületi Központ. A cél az volt, hogy a fiatalok megtapasztalják, hova juthatnak el, ha komolyan veszik a tanulást és a gyakorlást. Az eseményen a Győri Filharmonikus Zenekar játszott, de diákok is színpadra léptek saját hangszerükkel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Egy hónap múlva indul a 35. Művészetek Völgye
Július 24. és augusztus 2. között immár 35. alkalommal várja a látogatókat Magyarország legnagyobb összművészeti fesztiválja, a Művészetek Völgye. A Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend...






