2005-ben – „A Fizika Nemzetközi Éve”-ben – az Országos Atomenergia Hivatal a TIT Stúdió Egyesülettel közösen elhatározta, hogy az atomenergiával kapcsolatos aktuális ismereteket tematikus konferenciasorozaton adja közre Budapesten, majd a régiókban. A 2005 óta tartó rendezvénysorozatnak ez idáig több mint 4 ezer résztvevője volt. Az ismeretterjesztő program célja, hogy a laikusok neves szakemberektől közvetlenül szerezhessenek ismereteket az energetikával, az atomenergiával kapcsolatosan. Az érdeklődőket november 28.-án délelőtt 10.30-tól a győri Széchenyi István Egyetem, Egyetemi Hangversenytermében várják.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






