2005-ben – „A Fizika Nemzetközi Éve”-ben – az Országos Atomenergia Hivatal a TIT Stúdió Egyesülettel közösen elhatározta, hogy az atomenergiával kapcsolatos aktuális ismereteket tematikus konferenciasorozaton adja közre Budapesten, majd a régiókban. A 2005 óta tartó rendezvénysorozatnak ez idáig több mint 4 ezer résztvevője volt. Az ismeretterjesztő program célja, hogy a laikusok neves szakemberektől közvetlenül szerezhessenek ismereteket az energetikával, az atomenergiával kapcsolatosan. Az érdeklődőket november 28.-án délelőtt 10.30-tól a győri Széchenyi István Egyetem, Egyetemi Hangversenytermében várják.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






