Környezetbarátabb lesz a Mosonmagyaróvári szennyvíztisztítótelep. A több mint 3 milliárd Ft-os beruházásnak köszönhetően a Mosoni-Duna szennyezettsége jelentősen csökkenhet. Ide engedik vissza ugyanis a telepről a megtisztított szennyvizet. Ám a megnövekedett terhelés miatt, a környezetvédelmi határértéket nem mindig sikerült tartani. A munkálatok jövő tavaszra fejeződnek be.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a Zrínyi utat
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a forgalom elől a Zrínyi utat az Eszperantó út és Hunyadi utca között, valamint a Hunyadi utcát a helyközi buszpályaudvar...






