Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Országos környezettudatosságra nevelő kampányt indított a Harmónium Egyesület. A projekt kiállítással egybekötött zárórendezvényének pénteken (jan.20) a győri Gyermekek Háza ad otthont. A Hasznosítsd magad! című uniós támogatással megvalósuló program célja az volt, hogy megelőzze a hulladéktermelést, és felhívja a figyelmet az újrahasznosítás fontosságára. Egy kreatív alkotói pályázatot is hirdettek, amelyre több mint 900 mű érkezett, a díjátadót a mai eseményen tartják. A programról Gutjahr Zsuzsanna, a Harmónium Egyesület elnöke beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Hőség – Folytatódik a kánikula a héten
A héten folytatódik a kánikula: a hét elején általában 30 és 35 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet, míg a hét végén már jellemzően 33-38...






