Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Körözött bűnözőket fogtak el pénteken (dec.2.) a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság határrendészei. A járőrök az M1-es autópálya hegyeshalmi átkelőjénél akarták ellenőrizni azt a magyar rendszámú személyautót, amely a rendőri jelzés ellenére hajtott tovább az államhatár felé. A határrendészet munkatársai a menekülők után eredtek, majd a határon átüldözve, Ausztriában sikerült elfogniuk őket. Miután értesítették az osztrák rendőröket az is kiderült, hogy az autót vezető 26 éves nagylóci férfit és 35 éves hajléktalan utasát a Szécsényi Rendőrkapitányság pénzhamisítás miatt elfogató paranccsal körözi.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






