A nőt a Győri Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték. Április 18-án reggel Győr belvárosában egy 35 éves férfit állítottak elő, akit a Győri Járásbíróság lopás miatt keresett. Másnap este pedig a nyomozók egy győri lakásban fogták el azt a 43 éves férfit, aki tavaly egy győri lakóház pincéjéből ruhaneműket, cipőket és mobil klímát vitt el kettőszáz ezer forint értékben. A házkutatás során a rendőrök négy doboz gyermekruhát és cipőt foglaltak le, a férfit őrizetbe vették.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






