Baráti Kristóf hegedűművész közreműködésével adott koncertet szombaton a Győri Filharmonikus Zenekar Győrben. A Nikisch Artúr bérletsorozat közönsége Brahms D-dúr hegedűversenyét és II. D-dúr szimfóniáját hallgathatta meg. A hangverseny előtt munkatársunk, Koródi Petra elmúlt négyévi munkáját köszönte meg a társulat. A Divertimento rádiós változata ugyanis áprilistól új műsorvezetővel folytatódik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






