Köszönöm napot tartottak Győrzámolyon. A szervezők célja a rendezvénnyel az volt, hogy így hálálják meg azt a sok segítséget, amit a falu tavaly, az árvízi védekezés során kapott. Több cég állt a kezdeményezés mellé, de magánemberektől is érkeztek felajánlások.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...






