Életben tartják az emléket. Radnóti Ákos, Győr alpolgármestere, november 4-én, a „Hazánk” című győri lap indulása napján, koszorúzási ünnepséget tartott. A Megyeháza oldalán található emléktáblánál, ott ahol 1956-ban csupán egy hónapig az újság szerkesztősége működött, azt mondta, a forradalom leverése után „a forradalom lapja” lett. Az 1956-s forradalom és szabadságharc győri lapjáról és annak hőseiről tartott emlékezést a városvezetés.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...





