Újra pályára lépett Natasa Kovacevic, A Crvena Zvezda bajnoki mérkőzésén 15 percet játszott, és öt pontot szerzett a csapatnak. A győri lányok csapatkapitánya, Laklóth Anna nagyon örül, hogy Natasa újra profik között bizonyíthat, és reméli, hogy valamikor lesz lehetőségük újra együtt játszani
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






