Az AUDI ETO KC nem pihenhetett sokat a Larvik elleni szenzációs hazai győzelem után, hiszen újabb összecsapás vár a csapatra. A mieink már pénteken eldönthetik a Bajnokok ligája középdöntőből való továbbjutás kérdését, ha legyőzik idegenben a dán Midtjyllandot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
400-ik tanévére készül szeptemberben a győri bencés közösség
Magyarország egyik legkülönlegesebb barokk épületegyüttesében, ahol a több mint 400 éves győri bencés gimnázium története, a közösségi emlékezet és a gyűjtés szenvedélye találkozik, egyedülálló...






