Utolsó csoportmeccsét is lejátszotta az Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A győriek a Savehof ellen 35-23-ra tudtak nyerni, ezzel pedig veretlenül zárták a csoportkört. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy a középdöntőbe 8 ponttal érkeznek a győri lányok, ami hatalmas előnyt jelent a riválisokkal szemben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






