Elsősorban az illetéktelen szemétlerakás miatt húzta fel a dróthálós kerítést a Városréten a Rába Holding – derül ki a cég közleményéből. Híradónk is beszámolt arról, hogy az ott lakóknak nem tetszik, hogy be lett kerítve a terület. A vagongyár közleményében ugyanakkor arról is ír: A több tíz millió Ft-ért megépített kerítést az is indokolja, hogy az ingatlan környezetében lévő lakóépületekben nagyon sok kisgyermekes család él, így a balesetek megelőzhetők. Összességében az egész lakóterület biztonságosabbá vált – olvasható a Rába közleményében.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






